Британські коти: характер і догляд за тваринами

Тип статьи:
Авторская

Кішки — одні з найпоширеніших вихованців у світі. У догляді вони невибагливі, характери і забарвлення різні. Якщо ви плануєте завести собі кошеня, важливо визначитися з породою. Дуже популярні британські кішки. Вони вважаються одними з найдавніших представників свого роду. Повну інформацію про породу та особливості тварин можна знайти на сайті https://kotomaniya.com.ua/brytanskyj-kit/.

Опис котів

Британські короткошерсті кішки мають міцне, кремезне тіло, круглу голову, маленькі, широко посаджені вуха і лапи середньої довжини. Ніс при цьому прямий. Шерсть має дуже густий підшерсток, на дотик вона плюшева. Для породи характерні різноманітні забарвлення: білий, чорний, рудий, кремовий, шоколадний, двоколірний, триколірний та інші.

Заворожують у вихованців очі. Вони можуть бути темно-золотого, мідного або оранжевого кольору. Відтінки виражаються дуже яскраво, що робить кішок ще більш красивими.

Характер і догляд

Кішки британської породи характеризуються як спокійні тварини з досить незалежним характером. Їх не назвеш ласкавими: вони уникають уваги незнайомців. Не люблять, коли їх примушують до прояву ніжності. В таких обставинах кішки можуть проявити свій характер. На руки йдуть лише тоді, коли самі цього хочуть.

При всьому цьому представники породи люблять перебувати серед членів сім'ї. Нехай і на відстані, але кішка завжди буде поруч з господарем. Так вихованці відчувають себе більш захищеними.

Британські кішки в плані уваги невибагливі, тому вони ідеально підійдуть для зайнятих людей. Якщо розглядати особливості догляду за породою, будуть згадані наступні моменти:

  1. Регулярно вичісувати. Шерсть хоча і коротка, але її дуже багато. Якщо ігнорувати процес видалення зайвого волосся, воно буде усюди по дому.
  2. Щотижня перевіряти стан вух. При необхідності — очищувати.
  3. Організувати правильне годування. Оптимальне рішення — використовувати спеціалізовані корми. Також в раціон вихованця рекомендується додавати варену курку, шинку, сир.

Британські кішки — одна з найдавніших порід, виведених людиною. Вихованці відрізняються дуже красивим забарвленням, виразними очима. Додатково до цього вони мають гарне здоров'я. Щодо догляду та уваги британські кішки невибагливі. Ця інформація допоможе вам прийняти правильне рішення про те, чи варто заводити вихованця цієї породи. При правильному вихованні кішка стане дуже вірним і відданим другом для сім'ї.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!